B82422A1563K100
EPCOSEPCOS
B82422A1563K100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B82422A1563K100
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas FIXED IND 56UH 85MA 6.75 OHM SMD
Duomenų lapai: B82422A1563K100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B82422A1563K100 specifikacijos
Dalies numeris B82422A1563K100 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas FIXED IND 56UH 85MA 6.75 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 259172 pcs Duomenų lapas B82422A1563K100.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 (3225 Metric) Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SIMID
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq 27 @ 2.52MHz
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Kiti vardai 495-5642-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 56µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 9MHz Išsamus aprašymas 56µH Unshielded Wirewound Inductor 85mA 6.75 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC rezistorius (DCR) 6.75 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 85mA