B82422A1563J100
EPCOSEPCOS
B82422A1563J100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B82422A1563J100
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas FIXED IND 56UH 85MA 6.75 OHM SMD
Duomenų lapai: B82422A1563J100.pdf
  • Pranešimas
B82422A1563J100 specifikacijos
Dalies numeris B82422A1563J100 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas FIXED IND 56UH 85MA 6.75 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 285721 pcs Duomenų lapas B82422A1563J100.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 (3225 Metric) Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija SIMID
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq 27 @ 2.52MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 56µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 9MHz
Išsamus aprašymas 56µH Unshielded Wirewound Inductor 85mA 6.75 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC rezistorius (DCR) 6.75 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 85mA Dabartinis - sodrumas -