B65671T0100A001
EPCOSEPCOS
B65671T0100A001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B65671T0100A001
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas FERRITE CORE P 100NH K1 2PCS
Duomenų lapai: B65671T0100A001.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B65671T0100A001 specifikacijos
Dalies numeris B65671T0100A001 Gamintojas EPCOS
Galimas kiekis 16937 pcs Duomenų lapas B65671T0100A001.pdf
Plotis - Tolerancija ±3%
Tiekėjo prietaisų paketas P 26 x 16 Serija B65671
Kiti vardai 495-5163
B65671T 100A 1
B65671T100A1
B65671T100A1-ND
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalus kryžminis skerspjūvis (Aminas) mm² 76.5 Medžiaga K1
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Ilgis -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Pradinis įsiskverbimas (μi) 80
Induktyvumo koeficientas (Al) 100nH Aukštis 8.15mm
Spraga Gapped Baigti Uncoated
Efektyvus įsiskverbimas (μe) 32 Efektyvus magnetinis tūris (Ve) mm³ 3460
Efektyvusis ilgis (le) mm 37.2 Efektyvus plotas (Ae) mm² 93
Skersmuo 26.00mm Pagrindinis tipas P (Pot Core)