B65671T0063A001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B65671T0063A001
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas FERRITE CORE
Duomenų lapai: B65671T0063A001.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
B65671T0063A001 specifikacijos
Dalies numeris B65671T0063A001 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas FERRITE CORE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14993 pcs Duomenų lapas B65671T0063A001.pdf
Plotis - Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas P 26 x 16 Serija B65671
Kiti vardai B65671T 63A 1
B65671T63A1
B65671T63A1-ND
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalus kryžminis skerspjūvis (Aminas) mm² 76.5 Medžiaga K1
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Ilgis -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Pradinis įsiskverbimas (μi) 80
Aukštis 8.15mm Spraga -
Baigti Uncoated Efektyvus magnetinis tūris (Ve) mm³ 3460
Efektyvusis ilgis (le) mm 37.2 Efektyvus plotas (Ae) mm² 93
Skersmuo 26.00mm Pagrindinis veiksnys (ΣI / A) mm1 0.4