B32656S2474J561
EPCOSEPCOS
B32656S2474J561 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32656S2474J561
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 5% 2KVDC SCREW
Duomenų lapai: B32656S2474J561.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
B32656S2474J561 specifikacijos
Dalies numeris B32656S2474J561 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 5% 2KVDC SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8748 pcs Duomenų lapas B32656S2474J561.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2000V (2kV) Įtampos įvertinimas - AC 800V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Screw Terminals
Serija B32656S Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Rectangular Box
Kiti vardai 495-76623
B32656S2474J561-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 1.476" (37.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.47µF Film Capacitor 800V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box Talpa 0.47µF