B32656S2334K561
EPCOSEPCOS
EPCOS
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32656S2334K561
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 10% 2KVDC SCREW
Duomenų lapai: B32656S2334K561.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
108 pcs
  • Pranešimas
B32656S2334K561 specifikacijos
Dalies numeris B32656S2334K561 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 10% 2KVDC SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8784 pcs Duomenų lapas B32656S2334K561.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2000V (2kV) Įtampos įvertinimas - AC 800V
Tolerancija ±10% Nutraukimas Screw Terminals
Serija B32656S Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Rectangular Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 1.004" (25.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 9 mOhms
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.33µF Film Capacitor 800V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
Talpa 0.33µF Programos Snubber