B32521C3473K289
EPCOSEPCOS
B32521C3473K289 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32521C3473K289
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
Duomenų lapai: B32521C3473K289.pdf
  • Pranešimas
B32521C3473K289 specifikacijos
Dalies numeris B32521C3473K289 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 703742 pcs Duomenų lapas B32521C3473K289.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serija B32521
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 495-4845-3
B32521C3473K289-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Talpa 0.047µF Programos Automotive; EMI, RFI Suppression