B32521C3473J289
EPCOSEPCOS
B32521C3473J289 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B32521C3473J289
Gamintojas / Gamintojas: EPCOS
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD
Duomenų lapai: B32521C3473J289.pdf
  • Pranešimas
B32521C3473J289 specifikacijos
Dalies numeris B32521C3473J289 Gamintojas EPCOS
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 550757 pcs Duomenų lapas B32521C3473J289.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Serija B32521
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Talpa 0.047µF