BXM-36GRN
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BXM-36GRN
Gamintojas / Gamintojas: E-Z-Hook
Prekės aprašymas TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
Duomenų lapai: BXM-36GRN.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
BXM-36GRN specifikacijos
Dalies numeris BXM-36GRN Gamintojas E-Z-Hook
apibūdinimas TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36" "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 18808 pcs Duomenų lapas BXM-36GRN.pdf
Vielos matuoklis 22 AWG Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV)
Įveskite Patch Cord Stacking metodas Non Stackable
Serija E-Z-MICRO-HOOK™ XM Reitingai -
Kiti vardai BXM-36_GREEN
BXM-36_GREEN-ND
Q4253205
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - izoliacija Poly-Vinyl Chloride (PVC) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas 36.0" (914.40mm) Banana Plug, Single To Micro Hook Patch Cord 1000V (1kV)
Dabartinis įvertinimas 2.5A Turinys 1 Lead, Green
Konfigūracija Banana to Grabber, Hook Laido ilgis 36.0" (914.40mm)