BXM-24BLK
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BXM-24BLK
Gamintojas / Gamintojas: E-Z-Hook
Prekės aprašymas TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
Duomenų lapai: BXM-24BLK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
BXM-24BLK specifikacijos
Dalies numeris BXM-24BLK Gamintojas E-Z-Hook
apibūdinimas TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21588 pcs Duomenų lapas BXM-24BLK.pdf
Vielos matuoklis 22 AWG Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV)
Įveskite Patch Cord Stacking metodas Non Stackable
Serija E-Z-MICRO-HOOK™ XM Reitingai -
Kiti vardai Q5803932 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - izoliacija Poly-Vinyl Chloride (PVC) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 24.0" (609.60mm) Banana Plug, Single To Micro Hook Patch Cord 1000V (1kV)
Dabartinis įvertinimas 2.5A Turinys 1 Lead, Black
Konfigūracija Banana to Grabber, Hook Laido ilgis 24.0" (609.60mm)
2-as jungtis Micro Hook 1 jungtis Banana Plug, Single
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BXM-24RED
BXM-24RED
Gamintojai: E-Z-Hook
apibūdinimas: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
Sandelyje: 22121 pcs
parsisiųsti: BXM-24RED.pdf
RFQ
BXM-36-S
BXM-36-S
Gamintojai: E-Z-Hook
apibūdinimas: TEST LEAD BANANA/GRAB 36" SET/10