RP8101B2M1CEBLKREDNIL
E-SwitchE-Switch
RP8101B2M1CEBLKREDNIL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP8101B2M1CEBLKREDNIL
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
Duomenų lapai: 1.RP8101B2M1CEBLKREDNIL.pdf2.RP8101B2M1CEBLKREDNIL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RP8101B2M1CEBLKREDNIL specifikacijos
Dalies numeris RP8101B2M1CEBLKREDNIL Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31401 pcs Duomenų lapas 1.RP8101B2M1CEBLKREDNIL.pdf2.RP8101B2M1CEBLKREDNIL.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Įveskite Standard Nutraukimo stilius Solder Lug
Perjungti funkciją Off-Mom Serija RP8100
Panel Cutout Matmenys Circular - 13.60mm Dia Pakuotė Bulk
Kiti vardai EG5540 Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Panel Mount, Front Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
funkcijos - Elektros gyvenimas 500,000 Cycles
Išsamus aprašymas Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Front Dabartinis įvertinimas 125mA (AC), 100mA (DC)