RP8100B2M1CEBLKWHTNIL
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP8100B2M1CEBLKWHTNIL
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Duomenų lapai: 1.RP8100B2M1CEBLKWHTNIL.pdf2.RP8100B2M1CEBLKWHTNIL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
RP8100B2M1CEBLKWHTNIL specifikacijos
Dalies numeris RP8100B2M1CEBLKWHTNIL Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26863 pcs Duomenų lapas 1.RP8100B2M1CEBLKWHTNIL.pdf2.RP8100B2M1CEBLKWHTNIL.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Įveskite Standard Nutraukimo stilius Solder Lug
Perjungti funkciją Off-Mom Serija RP8100
Panel Cutout Matmenys Circular - 13.60mm Dia Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Panel Mount, Front
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas -
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 125mA (AC), 100mA (DC) Spalva - pavara / kamštis White