200BWMSP3T2A1SM6RE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 200BWMSP3T2A1SM6RE
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Duomenų lapai: 200BWMSP3T2A1SM6RE.pdf
  • Pranešimas
200BWMSP3T2A1SM6RE specifikacijos
Dalies numeris 200BWMSP3T2A1SM6RE Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30918 pcs Duomenų lapas 200BWMSP3T2A1SM6RE.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 20V Įtampos įvertinimas - AC 20V
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungti funkciją On-Off-On
Serija 200B Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 50,000 Cycles
Išsamus aprašymas Toggle Switch SPDT Surface Mount, Right Angle Dabartinis įvertinimas 0.4VA (AC/DC)
Grandinė SPDT Įvorės sriegis Unthreaded
Pavaros tipas Standard Round Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated
Pavaros ilgis 6.10mm