200BWMSP1T2A1SM6RE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 200BWMSP1T2A1SM6RE
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Duomenų lapai: 200BWMSP1T2A1SM6RE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
200BWMSP1T2A1SM6RE specifikacijos
Dalies numeris 200BWMSP1T2A1SM6RE Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29579 pcs Duomenų lapas 200BWMSP1T2A1SM6RE.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 20V Įtampos įvertinimas - AC 20V
Nutraukimo stilius Gull Wing Perjungti funkciją On-On
Serija 200B Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Kiti vardai EG2469
T833017
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
Apšvietimas Non-Illuminated funkcijos Epoxy Sealed Terminals
Elektros gyvenimas 50,000 Cycles Išsamus aprašymas Toggle Switch SPDT Surface Mount, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 0.4VA (AC/DC) Grandinė SPDT
Įvorės sriegis Unthreaded Pavaros tipas Standard Round
Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated Pavaros ilgis 6.10mm