ZXTN2010ASTZ
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTN2010ASTZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXTN2010ASTZ
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS NPN 60V 4.5A TO92-3
Duomenų lapai: ZXTN2010ASTZ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
ZXTN2010ASTZ specifikacijos
Dalies numeris ZXTN2010ASTZ Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS NPN 60V 4.5A TO92-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 154487 pcs Duomenų lapas ZXTN2010ASTZ.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 60V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 210mV @ 200mA, 5A
Tranzistoriaus tipas NPN Tiekėjo prietaisų paketas TO-92
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
Kiti vardai ZXTN2010ASTZ-ND
ZXTN2010ASTZTB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Dažnumas - perėjimas 130MHz
Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN 60V 4.5A 130MHz 1W Through Hole TO-92 Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 2A, 1V
Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 500nA (ICBO) Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 4.5A