ZXTN2005ZTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTN2005ZTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXTN2005ZTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS NPN 25V 5.5A SOT89
Duomenų lapai: ZXTN2005ZTA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ZXTN2005ZTA specifikacijos
Dalies numeris ZXTN2005ZTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS NPN 25V 5.5A SOT89 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 132072 pcs Duomenų lapas ZXTN2005ZTA.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 25V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 200mV @ 150mA, 6.5A
Tranzistoriaus tipas NPN Tiekėjo prietaisų paketas SOT-89-3
Serija - Maitinimas - maks 2.1W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė TO-243AA
Kiti vardai ZXTN2005ZCT Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Dažnumas - perėjimas 150MHz
Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN 25V 5.5A 150MHz 2.1W Surface Mount SOT-89-3 Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 1A, 1V
Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 20nA (ICBO) Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 5.5A