ZXMS6002GTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMS6002GTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXMS6002GTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC MOSFET N-CHAN 60V SOT-223
Duomenų lapai: ZXMS6002GTA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
ZXMS6002GTA specifikacijos
Dalies numeris ZXMS6002GTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC MOSFET N-CHAN 60V SOT-223 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 70989 pcs Duomenų lapas ZXMS6002GTA.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) Not Required Įtampa - apkrova 60V (Max)
Perjungti tipą General Purpose Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223
Serija INTELLIFET® RDS On (tipas) 385 mOhm
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA Išvesties tipas N-Channel
Išvesties konfigūracija Low Side Kiti vardai ZXMS6002GTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Išėjimų skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Sąsaja On/Off
Įvesties tipas Non-Inverting funkcijos Auto Restart
Gedimo apsauga Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Dabartinis - išvestis (maks.) 1.6A