ZXMS6001N3TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMS6001N3TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXMS6001N3TA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH PROTECTED 60V SOT223
Duomenų lapai: ZXMS6001N3TA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
ZXMS6001N3TA specifikacijos
Dalies numeris ZXMS6001N3TA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH PROTECTED 60V SOT223 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 125049 pcs Duomenų lapas ZXMS6001N3TA.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) Not Required Įtampa - apkrova 60V (Max)
Perjungti tipą General Purpose Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223
Serija INTELLIFET® RDS On (tipas) 520 mOhm
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA Išvesties tipas N-Channel
Išvesties konfigūracija Low Side Kiti vardai ZXMS6001N3TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Išėjimų skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Sąsaja On/Off
Įvesties tipas Non-Inverting funkcijos Auto Restart
Gedimo apsauga Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Dabartinis - išvestis (maks.) 1.1A