ZXMP10A17GQTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMP10A17GQTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXMP10A17GQTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 100V SOT223
Duomenų lapai: ZXMP10A17GQTA.pdf
  • Pranešimas
ZXMP10A17GQTA specifikacijos
Dalies numeris ZXMP10A17GQTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET P-CH 100V SOT223 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 115084 pcs Duomenų lapas ZXMP10A17GQTA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 1.4A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA Kiti vardai ZXMP10A17GQTA-ND
ZXMP10A17GQTADITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 424pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 10.7nC @ 10V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 6V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas P-Channel 100V 2.4A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount SOT-223
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 2.4A (Ta)