ZXMP10A17E6TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMP10A17E6TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXMP10A17E6TA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 100V 1.3A SOT23-6
Duomenų lapai: ZXMP10A17E6TA.pdf
  • Pranešimas
ZXMP10A17E6TA specifikacijos
Dalies numeris ZXMP10A17E6TA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET P-CH 100V 1.3A SOT23-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 222995 pcs Duomenų lapas ZXMP10A17E6TA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-26
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 1.4A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.1W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 Kiti vardai ZXMP10A17E6TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 424pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 6.1nC @ 5V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 6V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas P-Channel 100V 1.3A (Ta) 1.1W (Ta) Surface Mount SOT-26
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 1.3A (Ta)