ZVP2120ASTZ
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZVP2120ASTZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZVP2120ASTZ
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 200V 0.12A TO92-3
Duomenų lapai: ZVP2120ASTZ.pdf
  • Pranešimas
ZVP2120ASTZ specifikacijos
Dalies numeris ZVP2120ASTZ Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET P-CH 200V 0.12A TO92-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 157866 pcs Duomenų lapas ZVP2120ASTZ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-92-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 25 Ohm @ 150mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 700mW (Ta) Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Kiti vardai ZVP2120ASTB
ZVP2120ASTZ-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 100pF @ 25V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V Išsamus aprašymas P-Channel 200V 120mA (Ta) 700mW (Ta) Through Hole TO-92-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 120mA (Ta)