ZVP2120ASTOA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZVP2120ASTOA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 200V 0.12A TO92-3
Duomenų lapai: ZVP2120ASTOA.pdf
  • Pranešimas
ZVP2120ASTOA specifikacijos
Dalies numeris ZVP2120ASTOA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET P-CH 200V 0.12A TO92-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5269 pcs Duomenų lapas ZVP2120ASTOA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas E-Line (TO-92 compatible)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 25 Ohm @ 150mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 700mW (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė E-Line-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 100pF @ 25V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V
Išsamus aprašymas P-Channel 200V 120mA (Ta) 700mW (Ta) Through Hole E-Line (TO-92 compatible) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 120mA (Ta)