ZSR485N8TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZSR485N8TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZSR485N8TA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 4.85V 200MA 8SO
Duomenų lapai: ZSR485N8TA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ZSR485N8TA specifikacijos
Dalies numeris ZSR485N8TA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 4.85V 200MA 8SO "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5593 pcs Duomenų lapas ZSR485N8TA.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 4.85V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SO Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 64dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ZSR485N8TR Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.85V 200mA 8-SO Dabartinis - silpnas (Iq) 600µA
Dabartinis - rezultatas 200mA Valdymo funkcijos -