ZSR485CL
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZSR485CL
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 4.85V 200MA TO92-3
Duomenų lapai: ZSR485CL.pdf
  • Pranešimas
ZSR485CL specifikacijos
Dalies numeris ZSR485CL Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 4.85V 200MA TO92-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4766 pcs Duomenų lapas ZSR485CL.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 4.85V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-92-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 64dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.85V 200mA TO-92-3
Dabartinis - silpnas (Iq) 600µA Dabartinis - rezultatas 200mA