SMBJ36CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ36CA-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ36CA-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 36V 58.1V SMB
Duomenų lapai: SMBJ36CA-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ36CA-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ36CA-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 36V 58.1V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4478 pcs Duomenų lapas SMBJ36CA-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 36V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 58.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 40V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija SMBJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W