SMBJ36CA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ36CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ36CA
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TVS DIODE 36V 58.1V SMB
Duomenų lapai: SMBJ36CA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMBJ36CA specifikacijos
Dalies numeris SMBJ36CA Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TVS DIODE 36V 58.1V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 485515 pcs Duomenų lapas SMBJ36CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 36V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 58.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 40V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB (DO-214AA) Serija SMBJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai SMBJ36CABCT Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 10.4A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ36AHR5G
SMBJ36AHR5G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
Sandelyje: 301519 pcs
parsisiųsti: SMBJ36AHR5G.pdf
RFQ
SMBJ36C-E3/52
SMBJ36C-E3/52
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 64.3V DO214AA
Sandelyje: 5530 pcs
parsisiųsti: SMBJ36C-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ36CA M4G
SMBJ36CA M4G
parsisiųsti: SMBJ36CA M4G.pdf
SMBJ36CA-13
SMBJ36CA-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 58.1V SMB
parsisiųsti: SMBJ36CA-13.pdf
SMBJ36C-E3/5B
SMBJ36C-E3/5B
parsisiųsti: SMBJ36C-E3/5B.pdf
SMBJ36CA-13-F
SMBJ36CA-13-F
parsisiųsti: SMBJ36CA-13-F.pdf
SMBJ36CA
SMBJ36CA
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: SMBJ36CA.pdf
SMBJ36C
SMBJ36C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 36V 61.01V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ36C.pdf
SMBJ36ATR
SMBJ36ATR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
parsisiųsti: SMBJ36ATR.pdf
SMBJ36CA
SMBJ36CA
parsisiųsti: SMBJ36CA.pdf
SMBJ36CA R5G
SMBJ36CA R5G
parsisiųsti: SMBJ36CA R5G.pdf
SMBJ36AHM4G
SMBJ36AHM4G
parsisiųsti: SMBJ36AHM4G.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus