SMBJ26CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ26CA-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ26CA-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 26V 42.1V SMB
Duomenų lapai: SMBJ26CA-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ26CA-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ26CA-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 26V 42.1V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4419 pcs Duomenų lapas SMBJ26CA-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 26V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 42.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 28.9V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija SMBJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai SMBJ26CADIDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 14.2A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Bazinės dalies numeris SMBJ26 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ26CA
SMBJ26CA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA
Sandelyje: 374448 pcs
parsisiųsti: SMBJ26CA.pdf
RFQ
SMBJ26CA-M3/52
SMBJ26CA-M3/52
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
Sandelyje: 305899 pcs
parsisiųsti: SMBJ26CA-M3/52.pdf
RFQ
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: TVS DIODE 26V 42.1V SMB
parsisiųsti: SMBJ26CA.pdf
SMBJ26CA-HR
SMBJ26CA-HR
parsisiųsti: SMBJ26CA-HR.pdf
SMBJ26CA M4G
SMBJ26CA M4G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: SMBJ26CA M4G.pdf
SMBJ26CA R5G
SMBJ26CA R5G
parsisiųsti: SMBJ26CA R5G.pdf
SMBJ26CA-E3/5B
SMBJ26CA-E3/5B
parsisiųsti: SMBJ26CA-E3/5B.pdf
Gamintojai: Bourns, Inc.
SMBJ26CA-13-F
SMBJ26CA-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: SMBJ26CA-13-F.pdf
SMBJ26CA-HRA
SMBJ26CA-HRA
parsisiųsti: SMBJ26CA-HRA.pdf
SMBJ26CA-E3/52
SMBJ26CA-E3/52
parsisiųsti: SMBJ26CA-E3/52.pdf
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus