SMBJ26CA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SMBJ26CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ26CA
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TVS DIODE 26V 42.1V SMB
Duomenų lapai: SMBJ26CA.pdf
  • Pranešimas
SMBJ26CA specifikacijos
Dalies numeris SMBJ26CA Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas TVS DIODE 26V 42.1V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 692579 pcs Duomenų lapas SMBJ26CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 26V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 42.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 28.9V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB (DO-214AA) Serija SMBJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai SMBJ26CABTR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 14.3A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ26CA M4G
SMBJ26CA M4G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA
Sandelyje: 317796 pcs
parsisiųsti: SMBJ26CA M4G.pdf
RFQ
SMBJ26CA-13
SMBJ26CA-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 26V 42.1V SMB
Sandelyje: 4419 pcs
parsisiųsti: SMBJ26CA-13.pdf
RFQ
SMBJ26CA
SMBJ26CA
Gamintojai: AVX Corporation
parsisiųsti: SMBJ26CA.pdf
SMBJ26C-E3/5B
SMBJ26C-E3/5B
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 26V 46.6V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ26C-E3/5B.pdf
SMBJ26C
SMBJ26C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 26V 44.21V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ26C.pdf
SMBJ26CA
SMBJ26CA
parsisiųsti: SMBJ26CA.pdf
SMBJ26CA R5G
SMBJ26CA R5G
parsisiųsti: SMBJ26CA R5G.pdf
SMBJ26AHM4G
SMBJ26AHM4G
parsisiųsti: SMBJ26AHM4G.pdf
SMBJ26CA
SMBJ26CA
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor