SMAZ15-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ15-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAZ15-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 15V 1W SMA
Duomenų lapai: SMAZ15-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMAZ15-13 specifikacijos
Dalies numeris SMAZ15-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 15V 1W SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5099 pcs Duomenų lapas SMAZ15-13.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 15V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimas - maks 1W