SMAZ10-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ10-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAZ10-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 10V 1W SMA
Duomenų lapai: SMAZ10-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMAZ10-13 specifikacijos
Dalies numeris SMAZ10-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 10V 1W SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5194 pcs Duomenų lapas SMAZ10-13.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 10V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA
Kiti vardai SMAZ10DIDKR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža (max) (zzt) 4 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 10V 1W ±5% Surface Mount SMA Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 7.6V