SDT20B100CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDT20B100CTFP
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 10A ITO220AB
Duomenų lapai: SDT20B100CTFP.pdf
  • Pranešimas
SDT20B100CTFP specifikacijos
Dalies numeris SDT20B100CTFP Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 10A ITO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 102606 pcs Duomenų lapas SDT20B100CTFP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 800mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SDT20B100CT
SDT20B100CT
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220