SDT20A120CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDT20A120CTFP
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 120V 10A ITO220AB
Duomenų lapai: SDT20A120CTFP.pdf
  • Pranešimas
SDT20A120CTFP specifikacijos
Dalies numeris SDT20A120CTFP Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 120V 10A ITO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 86307 pcs Duomenų lapas SDT20A120CTFP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 790mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 120V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 120V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A