SDM40E20LS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM40E20LS-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDM40E20LS-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V SOT23-3
Duomenų lapai: SDM40E20LS-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SDM40E20LS-7 specifikacijos
Dalies numeris SDM40E20LS-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5190 pcs Duomenų lapas SDM40E20LS-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 310mV @ 100mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai SDM40E20LSDITR
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Series Connection
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 20V 400mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 250µA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 400mA (DC) Bazinės dalies numeris SDM40E20LS