SDM40E20LS-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM40E20LS-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDM40E20LS-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V SOT23-3
Duomenų lapai: SDM40E20LS-7-F.pdf
  • Pranešimas
SDM40E20LS-7-F specifikacijos
Dalies numeris SDM40E20LS-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 507017 pcs Duomenų lapas SDM40E20LS-7-F.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 310mV @ 100mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai SDM40E20LS-FDITR
SDM40E20LS7F
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Series Connection
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 20V 400mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 250µA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 400mA (DC) Bazinės dalies numeris SDM40E20LS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SDMBR2
SDMBR2
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: NUT/SCREWDRIVER SET W/CASE 34PC
Sandelyje: 1810 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SDMBR1
SDMBR1
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: DURA-DRIVER,39PC,RATCHET MECHANI
Sandelyje: 2590 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SDM40E20LA-7
SDM40E20LA-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V SOT23-3
parsisiųsti: SDM40E20LA-7.pdf
SDM36-9-UDC-P6
SDM36-9-UDC-P6
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC-DC, 9 VDC, 4 A, SW, C8 DESK-T
parsisiųsti: SDM36-9-UDC-P6.pdf
SDM40E20LS-7
SDM40E20LS-7
parsisiųsti: SDM40E20LS-7.pdf
SDM8M100P5-13
SDM8M100P5-13
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 8A POWERDI 5
parsisiųsti: SDM8M100P5-13.pdf
SDM6CC-7
SDM6CC-7
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V 6DFN
parsisiųsti: SDM6CC-7.pdf
SDMBRV
SDMBRV
apibūdinimas: BIT SET ASSORTED W/HOLDER 7PC
SDM36-9-UDC-P6R
SDM36-9-UDC-P6R
Gamintojai: CUI, Inc.
parsisiųsti: SDM36-9-UDC-P6R.pdf
SDMBRTV
SDMBRTV
apibūdinimas: BIT SET W/HOLDER 7PC
SDM40E20LC-7
SDM40E20LC-7