SDM10U45-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM10U45-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDM10U45-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 40V 100MA SOD523
Duomenų lapai: SDM10U45-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SDM10U45-7 specifikacijos
Dalies numeris SDM10U45-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 40V 100MA SOD523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1333133 pcs Duomenų lapas SDM10U45-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 800mV @ 100mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523 Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523 Kiti vardai SDM10U45-FDIDKR
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 40V 100mA Surface Mount SOD-523 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 25V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 100mA Talpa @ Vr, F 15pF @ 10V, 1MHz