SDM10P45-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDM10P45-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SDM10P45-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 45V 100MA SOT523
Duomenų lapai: SDM10P45-7-F.pdf
  • Pranešimas
SDM10P45-7-F specifikacijos
Dalies numeris SDM10P45-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 45V 100MA SOT523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 738354 pcs Duomenų lapas SDM10P45-7-F.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 600mV @ 50mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 45V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-523 Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-523 Kiti vardai SDM10P45-FDITR
SDM10P457F
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 45V 100mA (DC) Surface Mount SOT-523
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 10V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 100mA (DC)
Talpa @ Vr, F 6pF @ 10V, 1MHz Bazinės dalies numeris SDM10P45