SBRT2U45LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBRT2U45LP-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SBR 45V 2A 3DFN
Duomenų lapai: SBRT2U45LP-7.pdf
  • Pranešimas
SBRT2U45LP-7 specifikacijos
Dalies numeris SBRT2U45LP-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SBR 45V 2A 3DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 283855 pcs Duomenų lapas SBRT2U45LP-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 550mV @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 45V
Tiekėjo prietaisų paketas X1-DFN1411-3 Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101, TrenchSBR Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3-UDFN Kiti vardai SBRT2U45LP-7DI
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Super Barrier Išsamus aprašymas Diode Super Barrier 45V 2A Surface Mount X1-DFN1411-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 45V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 2A