SBRT2M10LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT2M10LP-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBRT2M10LP-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SBR 10V 2A 3DFN
Duomenų lapai: SBRT2M10LP-7.pdf
  • Pranešimas
SBRT2M10LP-7 specifikacijos
Dalies numeris SBRT2M10LP-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SBR 10V 2A 3DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 353493 pcs Duomenų lapas SBRT2M10LP-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 400mV @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 10V
Tiekėjo prietaisų paketas X1-DFN1411-3 Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101, TrenchSBR Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3-UDFN Kiti vardai SBRT2M10LP-7DITR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Super Barrier
Išsamus aprašymas Diode Super Barrier 10V 2A Surface Mount X1-DFN1411-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 250µA @ 10V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 2A Talpa @ Vr, F -