SBR40U60CT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR40U60CT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 60V 20A TO220AB
Duomenų lapai: SBR40U60CT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SBR40U60CT specifikacijos
Dalies numeris SBR40U60CT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 60V 20A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 47863 pcs Duomenų lapas SBR40U60CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 600mV @ 20A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 60V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai SBR40U60CT-ND
SBR40U60CTDI
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Super Barrier
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 60V 20A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 60V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 20A