SBR40U45CT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR40U45CT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 45V 20A TO220AB
Duomenų lapai: SBR40U45CT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SBR40U45CT specifikacijos
Dalies numeris SBR40U45CT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 45V 20A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 61210 pcs Duomenų lapas SBR40U45CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 520mV @ 20A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 45V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Super Barrier Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 45V 20A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 600µA @ 45V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 20A