SBR20U150CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR20U150CT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 150V 10A TO220AB
Duomenų lapai: SBR20U150CT.pdf
  • Pranešimas
SBR20U150CT specifikacijos
Dalies numeris SBR20U150CT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 150V 10A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 44157 pcs Duomenų lapas SBR20U150CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 780mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Super Barrier Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 150V 10A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 150V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A