SBR20U100CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR20U100CTFP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR20U100CTFP
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 100V 10A ITO220
Duomenų lapai: SBR20U100CTFP.pdf
  • Pranešimas
SBR20U100CTFP specifikacijos
Dalies numeris SBR20U100CTFP Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 100V 10A ITO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 90335 pcs Duomenų lapas SBR20U100CTFP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 700mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Super Barrier Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 100V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SBR20M45D1Q-13
SBR20M45D1Q-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE SBR 45V 20A TO252
Sandelyje: 86577 pcs
parsisiųsti: SBR20M45D1Q-13.pdf
RFQ
SBR20U100CT
SBR20U100CT
apibūdinimas: DIODE ARRAY SBR 100V 10A TO220AB