SBR20A45CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR20A45CTFP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR20A45CTFP
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 45V 10A ITO220AB
Duomenų lapai: SBR20A45CTFP.pdf
  • Pranešimas
SBR20A45CTFP specifikacijos
Dalies numeris SBR20A45CTFP Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 45V 10A ITO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 71501 pcs Duomenų lapas SBR20A45CTFP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 500mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 45V
Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Super Barrier Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 45V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 45V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SBR20A300CTB
SBR20A300CTB
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY SBR 300V 10A D2PAK
Sandelyje: 62844 pcs
parsisiųsti: SBR20A300CTB.pdf
RFQ
SBR20A45D1-13
SBR20A45D1-13
apibūdinimas: DIODE SBR 45V 20A TO252
Sandelyje: 136213 pcs
parsisiųsti: SBR20A45D1-13.pdf
RFQ
SBR20A45CT
SBR20A45CT
apibūdinimas: DIODE ARRAY SBR 45V 10A TO220AB