SBR20A45CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR20A45CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR20A45CT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 45V 10A TO220AB
Duomenų lapai: SBR20A45CT.pdf
  • Pranešimas
SBR20A45CT specifikacijos
Dalies numeris SBR20A45CT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 45V 10A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 66685 pcs Duomenų lapas SBR20A45CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 500mV @ 10A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 45V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai SBR20A45CTDI
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Diodo tipas Super Barrier
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 45V 10A Through Hole TO-220-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500µA @ 45V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 10A