SBR10200CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR10200CT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 200V 5A TO220AB
Duomenų lapai: SBR10200CT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
SBR10200CT specifikacijos
Dalies numeris SBR10200CT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 200V 5A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 5992 pcs Duomenų lapas SBR10200CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 20ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Super Barrier Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 200V 5A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 5A Bazinės dalies numeris SBR10200CT