SBR10150CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR10150CTFP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SBR10150CTFP
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SBR 150V 5A ITO220AB
Duomenų lapai: SBR10150CTFP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SBR10150CTFP specifikacijos
Dalies numeris SBR10150CTFP Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 150V 5A ITO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 158170 pcs Duomenų lapas SBR10150CTFP.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Super Barrier Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 1 Pair Common Cathode
Įtampa - suskirstymas ITO-220AB Greitis 5A
Serija SBR® RoHS statusas Tube
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) Polarizacija TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Kiti vardai SBR10150CTFP-ND
SBR10150CTFPDI
Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas SBR10150CTFP Išplėstas aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 150V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Diodų konfigūracija 250µA @ 150V apibūdinimas DIODE ARRAY SBR 150V 5A ITO220AB
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 920mV @ 5A Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 150V
Talpa @ Vr, F -65°C ~ 150°C