RDBF310-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
RDBF310-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RDBF310-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas BRIDGE RECTIFIER DBF
Duomenų lapai: RDBF310-13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RDBF310-13 specifikacijos
Dalies numeris RDBF310-13 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 187207 pcs Duomenų lapas RDBF310-13.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 1kV Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 2.5A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas DBF
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 4-SMD, Flat Leads Kiti vardai RDBF310-13DICT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Single Phase
Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Single Phase Standard 1kV Surface Mount DBF Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 1000V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 3A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RDBLS207G RDG
RDBLS207G RDG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 2A DBLS