RDBF1510U-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
RDBF1510U-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RDBF1510U-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas BRIDGE RECTIFIER DBF
Duomenų lapai: RDBF1510U-13.pdf
  • Pranešimas
RDBF1510U-13 specifikacijos
Dalies numeris RDBF1510U-13 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 326256 pcs Duomenų lapas RDBF1510U-13.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 1kV Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 1.5A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas DBF
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, Flat Leads Kiti vardai RDBF1510U-13DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Single Phase
Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Single Phase Standard 1kV Surface Mount DBF Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 1000V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1.5A