PR2006G-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PR2006G-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PR2006G-T
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 800V 2A DO15
Duomenų lapai: PR2006G-T.pdf
  • Pranešimas
PR2006G-T specifikacijos
Dalies numeris PR2006G-T Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE GEN PURP 800V 2A DO15 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5828 pcs Duomenų lapas PR2006G-T.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 800V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-15 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 500ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AC, DO-15, Axial
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 800V 2A Through Hole DO-15
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 800V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 2A
Talpa @ Vr, F 35pF @ 4V, 1MHz