PR2005G-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PR2005G-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PR2005G-T
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 600V 2A DO15
Duomenų lapai: PR2005G-T.pdf
  • Pranešimas
PR2005G-T specifikacijos
Dalies numeris PR2005G-T Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE GEN PURP 600V 2A DO15 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4227 pcs Duomenų lapas PR2005G-T.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-15 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 250ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AC, DO-15, Axial
Kiti vardai PR2005G-T-ND
PR2005GTR
Q1066871
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 600V 2A Through Hole DO-15 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 600V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 2A Talpa @ Vr, F 35pF @ 4V, 1MHz